Paintball

Wągrowiec, Kcynia, Żnin, Wapno


Zapraszamy wszystkich którzy chcą miło i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Organizujemy gry paintaballowe według zróżnicowanych scenariuszy. Posiadamy własne pole paintballowe, na którym roi się od przeszkód i osłon. Zapewniamy Wam kompleksową obsługę oraz pomoc, cały czas czuwamy nad waszym bezpieczeństwem podczas zabawy.

Każdy uczestnik ma zapewnione pełne umundurowanie, maskę ochronną, marker wraz z butlą ze sprężonym gazem, rękawiczki oraz kulki z farbą.

Chcecie miło spędzić popołudnie, urządzić imprezę integracyjną, urodziny, a może wieczór kawalerski? Zapewniamy, że u nas emocji nie zabraknie.

Pliki do pobrania: Regulamin Zgoda rodziców

Coś jest niejasne? Przejrzyj listę najczęściej zadawanych nam pytań.

Prowadzimy gry dla co najmniej sześcioosobowej grupy. Jeśli trudno Ci zebrać odpowiednią ilość znajomych to skontaktuj się z nami, niewykluczone, że inna mniej liczebna drużyna chętnie, zmierzy się z Wami na polu.

Wszystko jest uzależnione od tego jak dużą rządzą malowania farbą zapałasz. 100 kulek powinno wystarczyć na około 20 minut zabawy. Taki rachunek przyjmij sobie dla każdych stu wystrzelonych kulek. Dodatkowo dolicz około 20 minut na wstęp (pobranie sprzętu, instruktaż).

Daj znać chociaż w przeddzień zabawy. Oczywiście, im wcześniej tym lepiej. Wiadomo, że musimy się trochę przygotować. No i miło jest jeśli wiemy jak liczna będzie grupa.

Zapraszamy do Wapna na nasze pole paintballowe. Jednak jeśli masz swoją łąkę, kawałek lasu lub inne nieużytki, możemy przyjechać i zorganizować zabawę u Ciebie. Posiadamy siatki ochronne, a jeśli zabraknie naturalnych osłon, posiadamy dmuchane przeszkody, które doskonale sprawdzają się podczas zabawy.

Zapewniamy pełne umundurowanie oprócz butów, więc zabierz ze sobą takie, które możesz zabrudzić. Warto też abyś miał lub miała coś pod mundurem. Każda warstwa minimalizuje skutki trafienia kulką. Jeśli masz swój mundur śmiało zabierz go ze sobą. Ślady po farbie bardzo łatwo dają się sprać. Nakrycie głowy też może się przydać, podobnie jak coś do jedzenia czy picia.

Jasne że tak, pole położone jest na uboczu. Jeśli ktoś chce zrobić grilla czy ognisko, to nie ma najmniejszego problemu. Pod warunkiem, że impreza nie potrwa do białego rana. Alkohol jak najbardziej, ale TYLKO po zakończeniu gry. Picie w trakcie zabawy paintballowej jest łamaniem naszego regulaminu.

Najlepiej poprzez kontakt telefoniczny, dzwoniąc lub pisząc smsa. Nasze dane znajdziesz w dziale KONTAKT. My sprawdzimy dostępność terminu i odpowiemy najszybciej jak się da. Można napisać maila, ale bezpośredni kontakt jest pewniejszy. Warto abyś podał nam więcej szczegółów, chociaż przybliżoną ilość uczestników, datę i godzinę przyjazdu.