Przejrzyj listę najczęściej zadawanych nam pytań.

Poradzi sobie każdy - trasy nie są trudne i nawet osoby, które nigdy nie siedziały w kajaku dadzą sobie radę. Pływamy z kim chcemy, a w razie problemów prowadzący dobierze załogę według umiejętności.

Bagaże uczestników jadą busem na końcowy punkt spływu, więc do kajaka najlepiej zabrać coś do picia, jakąś przekąskę, ręcznik i krem do opalania. Aparat lub komórkę które nie są wodoszczelne bezpieczniej jest zostawić w busie.

Musicie się do nas odezwać. Telefonicznie, smsem czy mailowo, bez różnicy (dane na zakładce Kontakt). Uzyskacie informacje na temat terminu i odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania.

Wystarczy skontaktować się - dane dostępna na stronie Kontakt. Jeśli termin będzie wolny, umówimy się z Wami na spływ.

Zapewniamy wygodne i bezpieczne kajaki oraz dodatkowy sprzęt. Wszystkie kajaki są 2-osobowe.

Czas płynięcia bez zmęczenia nie powinien przekraczać czterech godzin. To już zależy od Was. Może to być godzinka, bo chcecie spróbować jak to jest, mogą to być trzy godziny spływu i podziwiania okoliczności przyrody, ale nie zabronimy wam sześciogodzinnego wysiłku, który jest już mocno wymagający. Czas uzależniony jest od długości odcinka i jego charakteru. Spływ prostą rzeką, bez żadnych przeszkód na wodzie w postaci zwalonych drzew, uskoków, śluz, jest szybszy i łatwiejszy. Jeśli macie ochotę nie tylko machać wiosłem wybierzemy rzekę bardziej wymagającą, gdzie będzie trzeba przecisnąć się pod lub nad przeszkodą. W takim przypadku odcinek do pokonania jest krótszy. Doliczyć trzeba jeszcze ok pół godzinną odprawę, ewentualną przerwę podczas spływu, no i przejazd na miejsce startu po odbiór samochodów.

Po umówieniu się na spływ, podamy Wam lokalizację, z której będziemy zaczynać.

Auta będą czekać w punkcie startowym, po spływie zabierzemy kierowców i pojedziemy po samochody.

Nie - powinieneś zabrać pieniądze tylko na własne wydatki.

Strój, który łatwo wyschnie, klapki lub buty do chodzenia po wodzie, ręcznik, coś dopicia i drobnego do jedzenia (kanapki, baton, owoc). Dobrze mieć też ze sobą jakieś nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne i krem do opalania. Aparat lub komórkę które nie są wodoszczelne bezpieczniej jest zostawić w busie.

Najlepiej w plecak lub małą torbę.